Szanowni Państwo!


Niebawem rozpocznie się sezon turystyczny. Do miasta przyjadą goście i turyści. Kudowa staje się coraz popularniejszym miastem uzdrowiskowo-turystycznym, porównywanym z europejskimi kurortami. Mając na uwadze, że wraz z nowym sezonem, będą Państwo starali się zareklamować swoją działalność na terenie miasta, zwracam się do Państwa z prośbą o estetyczne i bezpieczne reklamowanie swoich usług. Gmina Kudowa-Zdrój może Państwu zaproponować kilka form reklamowych do wykorzystania:

  • słupy przy ulicy Zdrojowej - możliwość zawieszenia banerów,
  • kierunkowskazy w Parku Zdrojowym z tabliczkami kierunkowymi,
  • stojaki na rowery z tablicą informacyjną - na terenie Parku Zdrojowego i przy ul.Zdrojowej,
  • tablice informacyjne wg indywidualnego pomysłu - na terenie stanowiącym własność gminy.

W naszym wspólnym interesie jest, aby reklamy i tablice informacyjne zachęcały do korzystania z Państwa oferty, nie zagrażały bezpieczeństwu przechodniów i kierowców i aby nie szpeciły miasta. Pamiętajmy, że znaczna część Kudowy podlega ochronie konserwatora zabytków a Park Zdrojowy i ulica Zdrojowa stanowią naszą wizytówkę.

Wskazówki dla reklamodawców odnośnie formy, wyglądu i zasad lokalizacji reklam i tablic informacyjnych oraz warunki umieszczania reklam na terenie miasta zostały zawarte w dokumentach stanowiących lokalne prawo Kudowy-Zdroju: w Statucie Uzdrowiska oraz w Zarządzeniach Burmistrza Miasta. Dokumenty te są dostępne na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w zakładce „Prawo Lokalne/ Reklamy". Szczegółowych informacji udzielają również pracownicy urzędu pod nr tel. 74 86 21 709.

Porządkowanie reklam jest procesem ciągłym. Widoczny jest Państwa wysiłek, również finansowy, poniesiony na estetyczne i oryginalne reklamy. Zachęcam Państwa do uzgadniania projektów reklam z pracownikami Urzędu Miasta. Zaopiniowaniu podlegają wszystkie projekty reklam - zarówno te umieszczane na terenie będącym własnością gminy jak i na terenach prywatnych.

Również od Państwa zależy czy konsekwentne i systematyczne uzgadnianie reklam będzie możliwe na tyle, aby Kudowa była estetycznym i uporządkowanym miastem.


Burmistrz Miasta Kudowa-Zdrój
Czesław Kręcichwost

Powrót

Załączniki

  • 1. (pdf 152.49 KB)
  • 2. (pdf 874.92 KB)
  • 3. (pdf 600.51 KB)

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Reklama
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Administrator Systemu
Data publikacji:23.03.2011 10:52
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Administrator Systemu
Data aktualizacji:23.03.2011 11:06
Liczba wyświetleń dokumentu: 388